حمدونه: اسرای فلسطینی با هزینه شخصی خود امرار معاش می کنند
نوشته شده توسط محمد علی زاده در ساعت 08:32 ب.ظ
قدس اشغالی ـ مرکز اطلاع رسانی فلسطین


رئیس مرکز مطالعات اسرا تاکید کرد که اسرای فلسطینی دربند زندان های رژیم صهیونیستی در ماه مبارک رمضان به خاطر پایین بودن کیفیت و کمیت غذاها و عدم ارائه وعده های غذایی در زمان مناسب، با هزینه شخصی خود امرار معاش می کنند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، رافت حمدونه که خود از آزادگان فلسطینی است خاطر نشان کرد که وعده سحری راس ساعت 6 و وعده افطار راس ساعت یک ظهر یعنی 7 ساعت قبل از زمان افطار توزیع می شود و این مساله باعث فاسد شدن غذاها می شود.

حمدونه تصریح کرد از آنجایی که وعده های غذایی توسط زندانیان کیفری یهودی توزیع می شوند، آنها حتی از قرار دادن عمدی آشغال در غذای اسرای فلسطینی دریغ نمی کنند و این مساله باعث می شود که اسرا شخصا برای خود از بوفه زندان غذا تهیه کنند و با توجه به گرانی قیمت مواد غذایی در بوفه زندان هزینه های سنگینی به اسرا تحمیل می شود.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود تاکید کرد که جریمه های مالی که مراجع داخل زندان از اسرا می گیرند، سرقت به تمام معنا به منظور تامین هزینه های سازمان زندان های صهیونیستی در زمینه آب و برق و مواد غذایی و دارویی است.

حمدونه همچنین اظهار داشت که دولت عبری قوانین جدیدی را برای مجازات اسرای دربند زندان های این رژیم وضع کرده و حکم به استفاده از راهکارهای غیر قانونی برای اجرای این سیاست داده است. وی افزود مراجع قضایی داخل زندان ها به بهانه های واهی اقدام به اتخاذ مجازات های بازدارنده علیه اسرا می کنند.

مدیر مرکز مطالعات اسرا در پایان خواستار تشکیل کمیته حقوقی و ارائه دادخواست های قضایی با همکاری کارشناسان بین المللی شد و گفت اقدامات رژیم صهیونیستی در داخل زندان ها به منزله مصادره اموال اسرا به شیوه های حقوقی و دزدی و غارت بی سابقه است.


»
مرتبط با : فلسطین اسرائیل
لینک های مرتبط : منبع
داغ کن - کلوب دات کام

قالب وبلاگ

قالب میهن بلاگ

بازی آنلاین

آپلود سنتر

آپلود عکس

برگ بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic