نظر سنجی: اکثریت فلسطینیان نسبت به مذاکرات سازش بدبین هستند
نوشته شده توسط محمد علی زاده در ساعت 08:37 ب.ظ
قدس اشغالی ـ مرکز اطلاع رسانی فلسطین

نتایج یک نظر سنجی که مرکز مطالعات آینده دانشگاه آزاد قدس به عمل آورده است، نشان می دهد که اکثریت فلسطینیان نسبت به مذاکرات سازش با دشمن صهیونیستی بدبین هستند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این دانشگاه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که این نظر سنجی تحت عنوان "موفقیت جان کری در ازسرگیری مذاکرات سازش، چالش ها و خطرات پیش روی آن" در استان های غزه و کرانه باختری و قدس اشغالی و طی دوره زمانی 1/7/2013 الی 20/7/2013 از 707 شخص که اکثریت آن ها جزو قشر جوانان هستند، به عمل آمده است و نزدیک به 62.1 درصد از افراد شرکت کننده در این نظر سنجی بین رده سنی 21 ـ 30 سال هستند.

نتایج این نظر سنجی حاکی از آن است که در صورت بی نتیجه بودن تلاش های جان کری برای ازسرگیری مذاکرات سازش، مسئولیت تمامی عواقب پیش روی مساله فلسطین متوجه کشورهای عربی خواهد بود و طرح صلح اتحادیه عرب با دشمن صهیونیستی باید حذف شده و روابط دیپلماتیک تمامی کشورهای عربی با این رژیم غاصب باید قطع شود. 44.5 درصد از شرکت کنندگان در این نظر سنجی همچنین نظری دارند.

همچنین اکثریت شرکت کنندگان تاکید کرده اند که به منظور اعمال فشار بر رژیم صهیونیستی و استیفای حقوق مشروع ملت فلسطین باید به سازمان ملل و دیگر سازمان های بین المللی مراجعه کرد که 35.4 درصد از مجموع شرکت کنندگان بر این مساله تاکید کرده اند.

از سوی دیگر، 35 درصد از شرکت کنندگان در این نظر سنجی نیز اعلام کرده اند که موافق مراجعه به دادگاه های بین المللی به منظور محاکمه سران جنایتکار دشمن صهیونیستی هستند.


»
مرتبط با : فلسطین اسرائیل
لینک های مرتبط : منبع
داغ کن - کلوب دات کام

قالب وبلاگ

قالب میهن بلاگ

بازی آنلاین

آپلود سنتر

آپلود عکس

برگ بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات