ورود محموله کمک های غذایی کمیته امداد امام خمینی به نوار غزه
نوشته شده توسط محمد علی زاده در ساعت 08:36 ب.ظ
غزه ـ مرکز اطلاع رسانی فلسطین

شیخ خضر حبیب، از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین از جمهوری اسلامی ایران به خاطر حمایت های همیشگی از ملت فلسطین در تمامی عرصه ها به منظور دست یابی به آزادی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، شیخ حبیب امروز پنجشنبه 25/7/2013 در کنفرانسی مطبوعاتی هنگام توزیع کمک های غذایی جمهوری اسلامی ایران و کمیته امداد امام خمینی میان ساکنان تحت محاصره باریکه غزه با حضور جریان ها و گروه های اسلامی و ملی و شخصیت های برجسته فلسطینی نهایت تقدیر و تشکر را از ملت و دولت ایران نمود که همواره حامی و پشتیبان ملت های مظلوم و در راس آن ها ملت فلسطین بوده اند.

وی در ادامه ضمن اشاره به اینکه این کمک های غذایی در شرایطی بسیار سخت و ناگوار به دست ساکنان نوار غزه می رسد که از 7 سال پیش تحت محاصره جائرانه دشمن صهیونیستی هستند، تاکید کرد که این کمک ها موجب شد گل خنده بر لبان فقرا و نیازمندان و خانواده های اسرا و شهدا بشکفد.

این رهبر جنبش جهاد اسلامی با اشاره به اینکه تقدیم چنین کمک هایی از سوی جمهوری اسلامی ایران امر تازه ای نیست، تصریح کرد که ما همواره شاهد حمایت های همیشگی جمهوری اسلامی ایران از ملت فلسطین در تمامی عرصه ها بوده ایم.

شیخ خضر حبیب در پایان اظهاراتش عنوان کرد: کشورهای اسلامی و عربی نیز برای کمک رسانی به ملت فلسطین و حمایت از آن ها در پرتو شرایط سخت و ناگواری که در آن به سر می برند قدم در مسیر جمهوری اسلامی ایران نهند.

از سوی دیگر، مسئول کمیته نظارت بر کمک های غذایی نیز از کمیته امداد امام خمینی جمهوری اسلامی ایران به خاطر حمایت از ملت فلسطین و کاستن از رنج و محنت های آنان تقدیر و تشکر کرد.

خمیس هیثم از جمهوری اسلامی ایران اعم از رهبر و دولت و ملت نیز که همواره از ملت فلسطین و مبارزات آن ها در عرصه های سیاسی و مادی و نظامی حمایت کرده اند، تشکر کرد.

هیثم اشاره کرد که به زودی 40 هزار بسته غذایی برای دومین سال متوالی در شهرها و اردوگاه های نوار تحت محاصره غزه توزیع خواهد شد. وی همچنین تاکید کرد که این محموله غذایی شامل 12 قلم مواد غذایی به ارزش 50 دلار برای هر بسته غذایی می باشد که قرار است میان فقرا و نیازمندان توزیع شود.

از سوی دیگر، یکی از رهبران جبهه خلق برای آزادی فلسطین نیز تاکید کرد که موضع حمایت آمیز برادران ما در جمهوری اسلامی ایران امر تازه ای نیست، بکله این کشور همواره یکی از اصلی ترین حامیان و پشتیبانان ملت فلسطین بوده است.

لوی قریوطی تشریح کرد که تقدیم این کمک های غذایی از سوی جمهوری اسلامی ایران به ملت فلسطین در باریکه غزه بیانگر عمق روابط ملت های ایران و فلسطین به منظور کاستن از رنج و محنت های ساکنان این منطقه در نتیجه محاصره جائرانه دشمن صهیونیستی است. وی همچنین از کشورهای اسلامی و عربی دعوت کرد همانند جمهوری اسلامی ایران اقدامات عملی را در راستای حمایت از ملت فلسطین و تقدیم کمک به آن ها در پیش گیرند.

از سوی دیگر، ام خلیل غرابلی نیز ضمن تقدیر و تشکر از ملت ایران به خاطر این کمک ها که بخشی از نیازهای خانواده های فقیر و نیازمند باریکه غزه را در پرتو شرایط سخت و ناگوار کنونی تامین خواهد کرد، خاطر نشان کرد که این اقدام جمهوری اسلامی ایران موجب شد تا شادی و سرور به دل های ساکنان این باریکه وارد شود. وی همچنین به روح پاک بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) سلام و درود فرستاد.


»
مرتبط با : فلسطین اسرائیل
لینک های مرتبط : منبع
داغ کن - کلوب دات کام

قالب وبلاگ

قالب میهن بلاگ

بازی آنلاین

آپلود سنتر

آپلود عکس

برگ بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic