صدور حکم پلمپ دفاتر شبکه ماهواره ای العربیه و خبرگزاری معا از سوی دادستان کل نوار غزه
نوشته شده توسط محمد علی زاده در ساعت 08:42 ب.ظ
غزه ـ مرکز اطلاع رسانی فلسطین

دادستان کل نوار غزه شامگاه دیروز پنجشنبه 25/7/2013 حکم پلمپ دفاتر شبکه ماهواره ای العربیه و خبرگزاری معا در نوار غزه را صادر کرد.

"اسماعیل جبر" با انتشار بیانیه ای که نسخه ای از آن در اختیار مرکز اطلاع رسانی فلسطین قرار گرفت، تاکید کرد که دلیل صدور این حکم به شایعه پراکنی های این رسانه ها و انتشار اخبار ساختگی و بی پایه و اساس علیه ملت فلسطین و مقاومت سلحشورانه آنان بر می گردد.

وی همچنین به دستور هیات دولت فلسطین حکم بستن شرکت "لینس" را صادر کرد که به موجب آن هرگونه تعامل با خبرگزاری هایی که با رژیم غاصب صهیونیستی همکاری می کنند، ممنوع است.

از سوی دیگر، وزارت اطلاع رسانی دولت مردمی فلسطین، مدیر دفتر خبرگزاری معا را به خاطر انتشار خبر دروغین مبنی بر فرار رهبران جماعت اخوان المسلمین از مصر به نوار غزه و اقامت شان در یکی از هتل های آن را بازخواست کرد.

این وزارتخانه تاکید کرد: خبر منتشره بی پایه و اساس است و ساخته و پرداخته بعضی طرف های اسرائیلی می باشد و خبرگزاری معا اصرار دارد که نوار غزه را درگیر بحران داخلی مصر کند.

جنبش مقاومت اسلامی "حماس" پیشتر هشدار داد: شایعه پراکنی های عامدانه خبرگزاری معا نشانگر دست داشتن این رسانه در طرح شوم جوسازی علیه فلسطینیان و مردم نوار غزه است.

این جنبش از متولیان خبرگزاری معا خواست تا به مسئولیت های حرفه ای و اخلاقی خود در قبال ملت فلسطین پایبند باشند و به سیاست های خطرآفرین خود پایان بخشند.

جنبش یاد شده از دستگاه های قانونی دولت مردمی فلسطین خواست تا در مورد این خبرگزاری و تمامی افرادی که علیه فلسطینیان جوسازی می کنند و دست به اقدامات تحریک آمیز علیه شان می زنند، تدابیر و تصمیمات قانونی لازم را اتخاذ کنند.


»
مرتبط با : فلسطین اسرائیل
لینک های مرتبط : منبع
داغ کن - کلوب دات کام

قالب وبلاگ

قالب میهن بلاگ

بازی آنلاین

آپلود سنتر

آپلود عکس

برگ بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic