بردویل: حکم بازداشت مرسی به اتهام جاسوسی برای حماس حکمی جنایتکارانه است
نوشته شده توسط محمد علی زاده در ساعت 08:42 ب.ظ
غزه ـ مرکز اطلاع رسانی فلسطین

یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی "حماس" تصمیم مربوط به حبس محمد مرسی رئیس جمهور مصر به اتهام جاسوسی برای این جنبش را به شدت محکوم و تاکید کرد که این ادعا به مثابه کشاندن پای حماس به یک نبرد سیاسی توطئه آمیز است.

دکتر "صلاح بردویل" در گفت و گوی ویژه با مرکز اطلاع رسانی فلسطین تصریح کرد:« حماس یک جنبش اصیل و مبارز و آزادی خواه ملی است، نه یک جنبش تروریستی، این جنبش از کرامت امت های عربی و اسلامی و در راس آنها مصر در برابر توطئه های شوم دشمن صهیونیستی دفاع می کند.»

وی یاد آور شد: برخی طرف ها درصد هستند تا حماس را دشمن ملت مصر معرفی کنند، حال آنکه این اقدام محکوم است.

وی خاطرنشان ساخت: امت های عربی و اسلامی و تمامی آزادگان جهان حماس را می شناسند و می دانند که این جنبش یک جنبش مبارزاتی است.

وی اظهار داشت: حماس موجب سرافرازی امت شده است و بسان خاری در گلوی دشمن صهیونیستی و حامیانش می باشد، این جنبش اعضا و رهبران خود را در راه دفاع از شرف امت و مصاف با سلطه جویی دشمن تقدیم کرده است.

بردویل ادامه داد: قرار دادن حماس در مقابل ملت مصر و اینکه تمامی افرادی که با این جنبش در ارتباطند باید حبس شوند، با قوانین مصر و اخلاق مصری ها و خواست آنان تضاد دارد.

این مقام بلند پایه حماس گفت:« ما از تمامی ملت های فلسطین و مصر و امت های عربی و اسلامی و آزادگان جهان می خواهیم تا این تصمیم کینه توزانه را محکوم کنند، تصمیمی که حماس را در لیست تروریستی قرار می دهد و رئیس جمهور منتخب مصر را به خاطر حمایتش از مقاومت و ملت فلسطین محاکمه می کند.»  

وی تاکید کرد: حماس هرگز در بحران داخلی مصر دخالت نکرده و هرگز مزاحمتی برای مصر ایجاد نکرده است.»
مرتبط با : فلسطین اسرائیل
لینک های مرتبط : منبع
داغ کن - کلوب دات کام

قالب وبلاگ

قالب میهن بلاگ

بازی آنلاین

آپلود سنتر

آپلود عکس

برگ بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات